BOWLING
CENTRUM BOWLINGU

Kręgielnia powstała jako centrum rozrywki oferujące dodatkowo bilard, gry video, organizcje urodzin, imprez firmowych, zawodów szkolnych czy spotkań kontrahentów.Tak różnorodna oferta zachęca do spędzania wolego czasu w gronie rodziny i przyjaciół, gdyż każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Często kluby organizują rozgrywki, turnieje, które dodają grze emocji związanej z rywalizacją, pozwalają sprawdzić swoje możliwości, zmierzyć się z innymi.


Jeżeli jesteś ambitny i lubisz sportową rywalizację z pewnością odkryjesz przyjemność w podnoszeniu swoich umiejętności i poprawianiu wyników. Dla Ciebie również co roku jest możliwość przystąpienia do rozgrywek ligowych. W Kręgielni  Bowling Club Japa  każdego roku  planujemy rozgrywane będą  ligi: amatorska i biznesowa, a czasem ligi specjalne (np. liga lekarska). 


Kręgielnia dysponuje czteroma  torami do gry, wśród nich są tory wyposażone w bandy ułatwiające grę dzieciom. System liczenia punktów, oraz zarządzania torami jest całkowicie skomputeryzowany, co ułatwia grę. Kręgielnia Bowling Club Japa to jedna z nowoczesnych  kręgielni w Polsce, urządzone według najwyższych standardów światowych i wyposażone w profesjonalny sprzęt. Na torach czeka na Państwa zawsze miła i fachowa obsługa oferująca instruktaż oraz pomoc.


Do dyspozycji gości jest  również bar (podczas gry można konsumować napoje i przekąski) a także restauracja.Centrum otwarte jest  przez siedem dni w tygodniu, od rana do późnych godzin nocnych, zaś w weekendy, nawet do ostatniego gościa. Bowling Club JAPA posiada   szeroką ofertą rozrywkową, rekreacyjną i sportową dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Otwarta formuła, aranżacja i podział funkcjonalny wnętrz pozwalają na stworzenie klimatu klubowego właściwego nie tylko ze względu na porę dnia czy dzień tygodnia, ale również ze względu na okoliczności (promocje, imprezy zamknięte, koncerty "na żywo", turnieje sportowe).


Bo liczy się dobra zabawa i klimat, jest mottem do wszelkich podejmowanych działań w zakresie proponowanej oferty. Oferty adresowanej do ludzi aktywnych, otwartych, wrażliwych artystycznie i doceniających znaczenie dobrej rozrywki w życiu.


JAPA to łączna powierzchnia około 1000 m2.


Naszym celem jest: Świadczenie wysokiej jakości, konkurencyjnej cenowo szeroko pojętej rozrywki oraz formy aktywnego wypoczynku zapewniających stały wzrost wartości firmy, a przede wszystkim zadowolenie klientów.


Obiekt jest wyposażony w:


-Centralne, wysokiej jakości nagłośnienie na całej powierzchni obiektu sterowane oddzielnie dla każdej strefy.


-Centralny, nowoczesny i wydajny system klimatyzacyjno-wentylacyjny dla całego obiektu sterowany elektronicznie.


-System prezentacji video z tunerem satelitarnym , monitorem telewizyjnym oraz rzutnikiem Video, który wyświetla obraz w jakości HD na ekranie  o wielkości 4m  na 3,5 .


-System bezpieczeństwa kamer przemysłowych wraz z cyfrowym nagrywaniem obrazu 24 h na dobę.


-Nowoczesne i duże zaplecze sanitarne.


REALIZACJA: Marcin Bednarz